O nás

Blog Möbelix slúži ako zdroj informácií a inšpirácií ohľadom trendov v oblasti bývania. Predstavujeme tu možnosti moderného zariadenia domova, tipy ohľadom farieb a farebných kombinácií a nápady pre skrášlenie vášho domova. Spoločne uvaríme chutné jedlá podľa zaujímavých receptov a dáme vám niekoľko tipov, trikov a fígľov, ako si môžete vylepšiť váš domov v niekoľkých jednoduchých krokoch.
Nie vždy robíme všetko tak, ako je bežné. Naša snaha je známe veci raz urobiť trochu inak, zapojiť fantáziu a kreativitu. To otvára nové možnosti a snáď aj veľa inšpirácií pre vás.
Ideme na to!

Naši bloggeri

dsc0025_ok_small-150x150_neu

Juraj, 33,
interiérový dizajnér

Mať vždy otvorené oči pre nové trendy – je jedno či sa jedná o bývanie, hudbu alebo módu. To je moje životné motto a tak idem svetom. Stále hľadám veci nové, iné, zaujímavé!
Nechajte sa inšpirovať!

Pozrieť Jurajovo príspevky

Blogfoto_Yvonne

Ivona, 32,
správca obsahu

Ivona nie je len zanietený kutil, ale navyše miluje, keď môže zo starého vytvoriť niečo nové. A k tomu rada využije nielen svoj počítač, ale aj šijací stroj, pájku alebo kuchynského robota. Tipy a triky sú jej doménou.

Pozrieť si Ivonine príspevky

Mia, 224
Ghost writer

Mia je už 224 rokov starý duch domu, ktorý sa zabýval nielen v Möbelixe, ale aj v domácnostiach po celom svete. Baví sa tým, že dáva ľuďom rady a inšpirácie ohľadom bývania. Má s čím porovnávať! Veď sama videla staré trendy a môže ich tak porovnať s tými súčasnými.

Pozrieť Miine príspevky

Máte na nás otázky? Napište nám na:
shop@moebelix.sk

Tešíme se na Vaše správy!