... moderný a svieži štýl

Cool living

05.05.2017 | 

Aj keď sa nám aprílové počasie predviedlo vo svojej najbláznivejšej podobe a vonku to vôbec nevyzerá, že by bolo leto za dverami, nevieme sa dočkať, až sa oteplí a budeme si môcť plnými dúškami vychutnávať krásne slnečné dni. Teraz je ten správny čas na to, aby sme sa pripravili a vymysleli pre náš balkón, záhradu či terasu niečo nové. Tento rok budú mať úspech modré a biele farby, ktoré nám svojim chladným vzhľadom zaručia veľkú dávku sviežosti.

Pokiaľ chceme nasať pravú letnú atmosféru, nemusíme nutne nasadnúť do lietadla a odletieť do teplých krajín k moru. S niekoľkými úpravami môžeme stredomorský štýl ľahko preniesť na náš súkromný balkón. Chladný letný look docielime kombináciou modernej tyrkysovej modrej a bielej farby s prímesou sivých tónov. Takže si môžete užiť dovolenku štýlovo aj doma.

Cool-linving-Collage

Oddych

Je veľká pravdepodobnosť, že bude tento rok tropické leto, preto je potreba sa patrične pripraviť. Štýlové vankúše a doplnky v trendy farbách nám vylepšia našu oddychovú zónu. Kto je zručný a kreatívny, tak máme pre neho pripravený v blízkej dobe tvorivý blog o tom, ako si vyrobiť nábytok z paliet. Tešíte sa?

Chladenie

Cielene používame výrazné modré odtiene s jemnými sivými a bielymi farbami, aby sme navodili chladný vzhľad a sviežu atmosféru v letných horúčavách. Dôležitý je aj veľký slnečník, ktorý poskytne dostatok tieňa pre nás, ale aj pre naše studené nápoje a zásobníky na ľad.

cool_living1
Záhradná stolička Rüdiger
cool_living
Sedacia súprava Posadas

Dizajn

Motto znie: Menej je viac. Preto si zakladáme na jednoduchých konštrukciách a geometrických vzoroch. Tie je možné nájsť na ozdobných vankúšoch, dekách, čajových sviečkach či vázách a iných dekoráciách. Sviečky dodávajú dekoráciám jemné osvetlenie, takže môžete sedieť dlho vonku aj vo večerných hodinách a počúvať zvuk cvrčkov 🙂

užite si slnko!

Mohlo by vás tiež zaujímať