... Pestré farby, exotické ovocie a biele pláže

Cuba libre

02.06.2017 | 

Po viac ako 50. rokoch v roku 2016 otvorila Kuba svetu svoje dvere. Je to jedna z najobľúbenejších destinácií a ovplyvňuje módu a dizajn rovnako silno, ako aj predtým. Tento rok si pred nástupom leta zdobíme svoje terasy, balkóny a záhrady do exotických farieb a uvoľneného životného štýlu Kuby.

lampion1
Solárne svietidlo Marcel
lampion2
Solárne svietidlo Lampion

Niektorí módni nadšenci si určite vybavia minuloročnú módnu prehliadku značky Chanel v uliciach Havany. Táto udalosť bola jedna z východiskových signálov pre znovuzrodenie Kubánskeho trendu. Keď si totiž vyhľadáte kdekoľvek na internetových stránkach obrázky ku slove „Havana“ alebo „Kuba“, vidíte tie najpestrejšie zákutia sveta, vzácne exotické fotografie ostrovov, auto-veterány, farebné koloniálne budovy, tyrkysové more… Človeku príde, že sa tam zastavil čas, a predsa je to miesto módy a každý z nás by chcel mať z neho doma aspoň kúsok.

Cuba1
Drevený panel Summer k dispozícii v predajniach Möbelix

Tropický raj

Pestré farby, exotické ovocie a biele pláže – to sú len niektoré z atribútov, ktoré si spájame s Kubou a ktoré použijeme ako vzorec pre náš osobný vonkajší exotický raj. Farebná paleta pre Cuba libre sa pohybuje od sviežej limetkovo-zelenej, cez silnú benzínovo-modrú, jemnú svetlomodrú až po vášnivú červenú a životaplné farby oranžovej a žltej. K tomu ako kontrast osviežujúca kokosová biela. Závesné svietidlá, prútený nábytok a doplnky poskytujú plážový efekt. S palmovými rastlinami, kaktusmi a agávami dodáme našemu príbytku alebo vonkajšiemu kútiku vzhľad Kubánskej záhrady. Čaká nás letné užívanie ako v Karibiku! ?

Cuba-sk

Horúce rytmy

Kuba by bez hudby a tanca nebola Kubou. Krajina mamby a salsy je plná chytľavých rytmov a vitality. Farebné lampy na terasách vytvoria tú správnu tanečnú atmosféru. Útulné hojdacie siete a kreslá v tropických farbách vás pozývajú na oddych po tanci. Už chýbajú len exotické koktejly, čerstvé ovocie, zoznam skladieb a najlepšia párty v lete môže začať!

CUBA-LIBRE01

Vyskúšajte to!

Mohlo by vás tiež zaujímať