...Jar už klope na dvere!

Hello sunshine

03.03.2017 | 

Jar už klope na dvere a mnohí z nás sa nemôžu dočkať tej chvíle, keď budú môcť oživiť svoje byty, domy či pracovné priestory farebnými bytovými doplnkami, novými kvetináčmi a rôznymi pestrofarebnými kvetmi.

Hoci zima ešte úplne neustúpila, môžeme si príchod jari predsa len urýchliť. Prečo by sme si nevpustili trochu slnka medzi naše štyri steny už dnes! Je to veľmi jednoduché, docielite to s niekoľkými farebnými bytovými doplnkami a zelenými rastlinami.

Vpustite slnko dnu

Ľudia, ktorí majú pozitívny vzťah k slnku a kvetom, si štýl „Hello sunshine“ určite zamilujú. Harmonické žlté, zelené a modré tóny rozžiaria vašu obývaciu miestnosť. V kombinácii s neutrálnymi svetlými farbami, ako je sivá a biela, docielite zaručený úspech.
Škandinávsky štýl a jednoduché dekorácie, to je najlepší základ pre tento mladistvý trend. „Hello Sunshine“ je trend, ktorý docielime najlepšie pomocou bytových doplnkov. Vankúše, deky, lampy, vázy alebo dekoračné boxy v zelenkavej, citrónovej žltej farbe, odtieňoch tyrkysovej a modrej, vytvárajú veľmi sviežu atmosféru. V kombinácii s grafickými vzormi a optimistickými nápismi sa naladíme do veselej jarnej nálady a zimu ponecháme minulosti.

Hello-sunshine03

V kvetoch je sila

Samozrejme, že v tomto slnečnom štýle nemôžu chýbať ani kvety a rastliny. Tulipány alebo iné svieže kvetiny naaranžované v rôznych keramických vázach sú malým, ale významným detailom, ktorý výrazne prispeje k osviežujúcej atmosfére. Rastliny však nepatria len na okenné parapety a komody. Čoraz viac populárne sú vertikálne záhrady na stenách.
Hello-sunshine02
Tento trend je ľahko implementovateľný pre každého, dokonca aj pre ľudí, ktorí nie sú naklonení udržiavaniu živých rastlín. Riešením sú rôzne dekorácie s motívmi kvetín, najnovšou novinkou sú dekorácie kaktusov, ktoré tak isto vnesú do vašich príbytkov sviežosť a nádych jari.

sunshine

 

nechajte sa inšpirovať 🙂

Mohlo by vás tiež zaujímať