Užívame si jesennú sezónu!

Jesenný čas odpočinku

16.10.2018 | 

Každým rokom sa za našimi dverami odohráva skutočne veľkolepá udalosť prírody. Listy na stromoch sa úžasným spôsobom menia a príroda sa nám tak ukáže v tej najkrajšej palete farieb. Príjemné letné noci sú postupne chladnejšie a dávajú jeseni posledný pozdrav. Nastal čas vniesť túto veľkú slávnosť prírody aj medzi naše 4 steny domova.

Čas na oslavu – čas na zdobenie

Jeseň síce prišla trošku oneskorene, ale… vy máte príbytok ešte stále zladený do letných farieb? Tak teraz je ten nejvyšší čas na zmenu! Agát, dub alebo jedľa, rôzne odtiene hnedej z rôznych druhov stromov sú pre jesenný štýl ideálne. Najlepšie je použiť drevo vo svojom prirodzenom vzhľade. Typická kresba každého stromu je vždy jedinečná a vyžaruje prirodzené, príjemné a teplé kúzlo. Všetky tóny – od svetlých k tmavým – je možné zmiešať a rôzne kombinovať.

Vytvorte harmonickú rovnováhu

Ak použijete alebo už máte v príbytku tmavé drevo a chcete, aby bola miestnosť jasnejšia, je rozhodujúce použitie svetlých stien. Odporúčame tóny sivé, biele a béžové. V miestnosti by mala byť vytvorená pokojná a útulná atmosféra, takže nesmie byť príliš preplnená tmavými farbami. Celkovo je ideálne dosiahnuť rovnováhu medzi tmavou a svetlou farbou.

Malé ale pekné

Tú správnu atmosféru môžete nastaviť pomocou fantastického malého nábytku a doplnkov, ktoré upútajú pozornost na prvý pohľad. Napríklad kresielko s tmavohnedým koženkovým čalúnením, malý stolík z mangového dreva či taburet z pravej kože. Všetok tento nábytok posobí skutočne efektívne a vytvára jedinečný štýl. V interiérovom dizajne tiež nesmú chýbať ani naše milované dekorácie! Pre tento účel sú vhodné určite sviečky a chlpaté kožušinové koberce.

Užite si jeseň štýlovo!

Mohlo by vás tiež zaujímať