...Vo farbách červená, biela, sivá a čierna!

Love story

13.02.2017 | 

Dňa 14. Februára je Valentín, a tak je najvyšší čas hľadať vhodný darček pre našu polovičku. Kto ešte stále rozmýšľa: viete, že aj s krásnymi bytovými dekoráciami môžeme vyjadriť sympatie a lásku? V Möbelixe sa určite nájdu ideálne darčeky pre každého.

Srdiečka

Samozrejme, že k Valentínu patria hlavne srdiečka. Na hrnčekoch, obrúskoch, vankúšoch, sviečkach, obrazoch, ale aj fotorámčeky v tvare srdca s fotkou milovanej osoby môžu byť krásnym darčekom pre partnera/partnerku. Srdiečko na milostnom dopise tiež nemôže nič pokaziť.

Vášnivé farebné kombinácie

Červená, farba lásky, na valentínskom darčeku nesmie chýbať. V byte sa najviac vyníma v kombinácii s čiernou alebo bielou. Tieto farby môžeme vidieť na rôznych bytových doplnkoch. Vázy, kvetináče na kvety a fotorámčeky v bielej a čiernej farbe poskytujú ideálny kontrast s červenou. Týmito kombináciami je zaručená vášnivá a romantická nálada.

lovestory

Zabalené s láskou

Ten kto dáva druhému dar, nesmie zabudnúť na ten správny obal. Ozdobné malé krabičky na šperky alebo darčekové tašky a boxy s hravými potlačami kvetinových tvarov – ich výhodou je, že môžu byť po rozbalení znovu použité, napríklad ako úložné boxy. Z tohto dôvodu sú tou pravou voľbou pre milovníkov praktických návrhov.

lovestory2

Vyskúšajte tieto farebné kombinácie!

Mohlo by vás tiež zaujímať