... zariaďujeme v trendy farbách!

Mia triafa do čierneho

04.07.2017 | 

Leto práve začalo, ale ja vidím všetko čierne ? ♣️ Máte mi to za zlé? Čierna je predsa teraz úplne nový trend! To je dostatočný dôvod na to, aby sa stala hviezdou našich príbytkov! Ako? To vám samozrejme poviem rada.

Black Beauty

Kedysi dávno… nie, takto tentokrát príbeh nezačína. Čiernu farbu nemôžeme prirovnať k rozprávke, čierna je ako akčný film: plná energie a s množstvom elegancie. Môj trhák „Black beauty“ sa dobre hodí pre veľké miestnosti s množstvom denného svetla – čierna stena krásne pod jeho žiarou vynikne. Ak sa nechcete prikláňať len k temnej strane, doprajte svojmu príbytku biele steny doplnené kontrastnými čiernymi akcentami. Kombinácia čiernej a bielej je nadčasová a len tak rýchlo neunaví.

Ako nastaviť správnu atmosféru s čiernou

Môžem vám predstaviť hlavné postavy tohto štýlu? Na začiatok – pohovka v čiernej farbe pôsobí veľmi elegantne a minimalisticky. Keď ju však skombinujeme s bielym kobercom, stane sa z nej skutočná hviezda! Ani v kombinácii s červenou tak nežiari, to mi verte! Zatiaľ, čo svetlé farby spôsobujú extravagantné efekty, v kombinácii s drevom vzniká veľmi útulná atmosféra. Ak máte radi zlato, využite to! Zlaté dekorácie vyzdvihujú čiernu ešte do väčšej, skutočne až filmovej elegancie. Buďte však opatrní a so zlatom to nepreháňajte! V momente sa pôsobivá elegancia premení na ťažkopádnosť.

Nemali by sme používať ani veľmi lesklé doplnky, pretože miestnosť môže potom pôsobiť veľmi chladno. Lepšou voľbou je robustné železo, prírodné drevo a hrubá bavlna. Zaručujú totiž, že neukradnú čiernej hlavnú rolu.

Vidíte teraz aj vy čierno? 😉

Vaša Mia

Mohlo by vás tiež zaujímať