...VO FARBÁCH ZLATA, MEDI A ČIERNEJ

Moderný mix

18.11.2016 | 

Tentokrát vám ukážeme škandinávsky štýl okorenený zmesou mramoru, zlata, medi, striebra a lesklého kovu. To nám do obývacej izby vnesie elegantný a moderný vzhľad s nádychom glamour.
Poznáme rôzne módne blogy s fotkami: závideniahodné štýlové a jednoducho zariadené apartmány. Meď a mramor sa v poslednej dobe stali obľúbenými materiálmi a bývajú často kombinované so zlatou, striebornou a čiernou farbou. Dnes si aj v našom blogu v niekoľkých jednoduchých krokoch ukážeme, ako tento štýl vniesť medzi štyri steny.

Základy

Všeobecným základom pre módu je biela, čierna a sivá farba. To isté platí aj pre tento štýl bývania. Sivá pohovka, biele stoličky, čierne lampy a biele závesy – je veľká pravdepodobnosť, že aj u vás doma kombinácie tohto druhu nábytku čakajú na „upgrade“.  Na implmentáciu týchto zmien majú výhodu hlavne moderné a jednoducho zariadené miestnosti.

modern-mix06

Moderný mix

Moderný mix väčšinou tvorí kombinácia kovových dekoratívnych prvkov a nábytku vo farbách medi, striebra a zlata. Tu môžeme byť kreatívni a skombinovať si to tak, ako sa nám páči. Rozmanitú meď nachádzame na lampách, stolíkoch a vankúšoch. Zlaté bytové doplnky sú extravagantné a vytvárajú nám v miestnosti určité kúzlo. Lampy s kovovou konštrukciou slúžia nielen ako štýlové osvetlenie, ale aj ako dekorácia.

Štýl plný luxusu

Mramor je opäť v móde a môže byť tiež použitý ako súčasť bytových doplnkov a nábytku v obývacej izbe. Najčastejšie je vidieť mramorový povrch na odkladacích, konferenčných alebo kávových stolíkoch. Knihy a noviny na nich vyzerajú štýlovo a kto sa chce ešte viac priblížiť trendom, pokúsi sa o mramorový vzhľad pomocou sviečok, vankúšov a výzdoby stien. Na dokončenie moderného mixu už nám chýbajú len kožušinové koberce a vankúše, ktoré zdôrazňujú tento štýl a tiež zabezpečia, aby boli nohy v teple.

modern01

Mohlo by vás tiež zaujímať