...Ako prechádzka lesom

Mystic Forest

28.09.2016 | 

Jeseň už prišla a ukázala sa nám v tej najkrajšej farebnej podobe. V Jedálni je všetko zladené do témy „Mystic Forest“. Prírodné prvky sa v nej šikovne miešajú s rôznymi farbami jesene. Jesenná prechádzka lesom je ako cesta za poznaním. Tu a tam zašuští medzi lístím ježko, prebehne veverička. Gaštany a farebné lístie čakajú, či ich niekto pozbiera. Jednotlivé poklady prírody znovu našli svoje miesto, a to ako dekorácie do domova. To všetko nám krása prírody umožňuje a my tak môžeme prerobiť náš príbytok na útulný domov a oslavovať jeseň tak, ako si to zaslúži. V tejto jesennej atmosfére sú ešte aj jesenné pokrmy dvakrát chutnejšie.

Prírodný a decentný základ

Základom pre vzhľad „Mystic forest“ sú farby hnedá a biela. Tie v období jesene a zimy v príbytku nesmú chýbať. Vankúše a koberce z umelej kožušiny zaisťujú pohodlie, závesy zas príjemnú atmosféru. Hlavnú úlohu hrá pravé drevo. Veľký drevený stôl a stoličky sú v centre pozornosti a okrasou jedální, komody poskytujú dostatok úložného priestoru. Prírodné materiály nachádzame v motívoch javorových listov, použitých ako dekorácie. Lesné ozdoby z parožia zdokonalia stenu alebo stôl. Kreatívne hlavy sa môžu obzvlášť realizovať pri výrobe stolových dekorácií.

Zvierací spolubývajúci a farebné detaily

Zvieratá z lesa dostaneme do nášho domova v podobe motívov na dekoračných vankúšoch a lucernách.

Jeseň by bez svojej pestrosti nebola ničím, preto nesmie chýbať ani vo Vašom domove. Najjednoduchší spôsob, ako vniesť farbu do jedálne, je umiestnenie farebných vankúšov, obrusov a prestierania. O „Wow-efekt“ sa postarajú vázy a lucerny z farebného skla. Vhodnými dekoráciami na jedálenský stôl sú rôzne konáre v jesenných farbách.

mystic-forest

Mohlo by vás tiež zaujímať