...Prírodné materiály vo sviatočných farbách!

Natural Christmas

20.12.2016 | 

Mnohí ľudia si ani nevedia predstaviť Vianoce bez ich typického gýču a pompéznosti. Vianočnú atmosféru môžeme ale naladiť aj do moderného štýlu v kombinácii s prírodnými materiálmi, ako sú drevo a kožušiny.

Kto nie je fanúšikom typických gýčovitých vianočných dekorácií, ten sa poteší našej dnešnej téme s názvom „Natural Christmas“, ktorá nie je prehnaná, ale prirodzená, veselá a dáva nášmu domovu moderný vzhľad. So sviečkami, útulnými vankúšmi a prírodnými dekoratívnymi prvkami premeníte váš domov na príjemné miesto plné vianočnej pohody.

polstar

Škandinávska zdržanlivosť

Dominantné farby sú biela, sivá, hnedá, zelená a červená. Tie sprevádzajú celú tému. Sú veľmi dobre kombinovateľné so škandinávskym moderným štýlom a skvelo ladia aj k vianočnému stromu. Zelená a biela pôsobia sviežo a mlado, červená s hnedou zase hrejivo, takže sú ideálnym základom pre dekoračnú tému Natural Christmas. Nezabudnime ani na sivú, ktorú sme vyzdvihovali v článku „Frozen Winter“

Prírodné materiály

V našej dnešnej téme prevažujú hlavne prírodné materiály z dreva, minimalistického štýlu bez zbytočných kudrliniek. Tieto malé doplnky s prirodzeným pôvabom ponúkajú každému rohu príbytku niečo iné a vytvárajú príjemnú atmosféru. Mäkké vankúšiky a posteľná bielizeň s jemnými snehovými vločkami a teplé kožušiny dodávajú príbytku potrebné pohodlie. Zvlášť vysoký dopyt je práve po ovčej kožušine, je len na vás, či si vyberiete pravú alebo umelú.

Veselé zvieratá a osvetlenie

Vianočné chvíle by mali byť ale hlavne veselé, preto tu máme aj zvieracie doplnky, ktoré nám vyčaria úsmev na tvári. Lucerny a čajové sviečky taktiež spríjemnia náladu. Teraz nám k našemu dokonalému pohodliu chýba už len vôňa domáceho pečiva.

hviezda

Mohlo by vás tiež zaujímať