Mia predstavuje najkrajšie doplnky pre domáce zvieratá

Niečo pre domácich miláčikov

28.02.2018 | 

Pamätáte sa ešte, keď som v svojich starších článkoch písala, ako veľmi mám rada zvieratká? Zvlášť mačky a psov! 🐶🐱Vždy, keď ich vidím, tak úplne zabúdam, že som duchom a zabudám dokonca aj strašiť. Musím sa s nimi hrať a naháňať. Niet divu, že pre nich chceme len to najlepšie! Okrem obľúbeného jedla, dlhých prechádzok a rozmaznávania si zaslúžia byť aj doma v čo najväčšom pohodlí. S krásnymi doplnkami pre zvieratá je to jednoduché!

História domácich miláčikov

Predtým, ako začnem, rada by som napísala o tom, ako som sa vydala po stopách prvých domácich zvieratiek. Vedeli ste, že robili ľuďom spoločníkov už pred 100 000 rokmi? Predkovia psa, čiže vlci sprevádzali človeka cez Savanu už pred 125 000 rokmi. Mačka je na rozdiel oproti psovi úplný nováčik, v našich domácnostiach ju máme „len“ asi 9000 rokov. Napriek tomu ju na Slovensku chováme v oveľa väčšom počte ako psov. Pes či mačka, život bez nich si nevieme už ani predstaviť!

Príslušenstvo pre domáce zvieratá: Vankúše, deky a iné

Čo potrebujú psi a mačky k tomu, aby boli šťastní? Naozaj nie až tak veľa, vaša láska k nim je na prvom mieste, ale nejakými doplnkami im tiež môžete spríjemniť život a skrášliť tak aj váš príbytok. Ako prvé určite spomeniem vankúše pre zvieratá (niektorí psi majú aj samostatné celé pohovky), rôzne deky, misky či dózy na granulky alebo príležitostné dobroty. Nielen, že dobre uschovajú tieto zvieracie maškrty v suchu, ešte aj pekne vyzerajú. Nejaké inšpirácie nájdete aj v Möbelix! 🙂

A čo máte doma za zvieratko vy?

Vaša Mia

Mohlo by vás tiež zaujímať