Jarná sviežosť pre vašu domácnosť!

Pastell Blossoms

12.02.2019 | 

Túžite po zmene v príbytku? Dajte svojmu domovu dokonalý svieži vzhľad s rozkvitnutými kvetmi! Vyčarujete tak sviežu a zároveň útulnú atmosféru blížiacich sa jarných dní. Preč so sivými a tmavými farbami a vyzdvihnite svoj interiér veselými odtieňmi! Najnovšie trendy predstavujú bledozelenú, ružovú (odtieň rosa), broskyňovú a upokojujúcu – nebeskú modrú.

Všade samé kvety

Či už na tapetách alebo na vankúšoch, obrusoch a lampách. Hlavný tón nastavujú kvitnúce rastliny rôznych druhov. Tiež volániky na textíliách a rôzne dekoratívne predmety pripomínajú blížiace sa jarné prebudenie, ktoré nás dostane z hibernácie. Dnes začíname deň v dobrej nálade a premýšľame nad farebnými a voňavými kvetinovými lúkami.

Jednoducho útulné

Niektoré aspekty tohto trendu sú ladené do jemného vintage štýlu. Elegantné a jednoduché, ale napriek tomu príjemne domácke. Nesmie chýbať ani doplnok, ktorý zútulní chladnejšie a sychravejšie dni: riešením je iekoľko malých kožušiniek v jemných farbách. Nespočetné dekoratívne vankúše, ako aj hrubšie a tenšie prikrývky poskytujú ten správny pocit a efekt pri útulných filmových večeroch.

Čo musíte mať

Absolútne trendy v oblasti vybavenia sú rôzne retro prvky v pastelových farbách. Závesné svietidlá rôznych veľkostí a farieb visacích zo stropu vytvárajú dokonalý „eyecatcher“. Celkovo vytvoríte pestrú a sviežu atmosféru, v ktorej sa budete cítiť jednoducho dobre.

Mohlo by vás tiež zaujímať