... Romantické prostredie v bielej a ružovej!

Pure romance

26.09.2017 | 

Jeseň je za dverami a čím viac sa dni krátia, tým útulnejšie sa chceme doma cítiť. Romantický vzhľad, ktorý kombinuje prirodzenosť s jemnými farbami, vytvára mimoriadne pohodlnú a plyšovú atmosféru.

S nadchádzajúcou jeseňou budeme tráviť viac času doma, v našich domoch a bytoch. Znižovanie vonkajšej teploty zvyšuje potrebu stráviť dlhé hodiny na mäkkej pohovke. Dokonalá atmosféra môže byť vytvorená jednoducho len s niekoľkými pohybmi rukou. Pure romance je štýl vhodný pre každého, kto má rád romantiku, a to bez akéhokoľvek preháňania.


Pre veľkých romantikov

Pure romance spája prírodné prvky a materiály s nostalgickým vintage vzhľadom. Základom sú prírodné materiály v béžovej a hnedej farbe spolu s bielou. K tomuto základu pridáme rôzne odtiene ružových doplnkov a textílií, a vznikne nám vznešený a zároveň hravý ženský štýl Pure romance.

Umiernený gýč

Iba so správne vybranými detailami dostáva tento romantický štýl svoju podobu. Keď to príliš nepreženieme, tak sa tento ružový trend pohybuje medzi klasickou nadčasvosťou a gýčom. Aby nedošlo k prekročeniu tohto limitu, dekoračné prvky sa používajú s určitou presnosťou. Tie sa často nachádzajú len v malých množstvách a na malých miestach.

Rustikálne bytové doplnky z dreva, ako sú ovocné misky, rámy a stojany na čajové sviečky, prinášajú do domácnosti kúsok naturálneho nádychu. Ďalším dôležitým prvkom je mierne opotrebovaný vintage nábytok s mäkkým polstrovaním a vankúšikmi. Posledným dotykom romantiky sú jemné umelé kvety.

Mohlo by vás tiež zaujímať