... nechajte sa inšpirovať!

Regály – prinesú poriadok do vášho života

15.02.2018 | 

Stojací pri stene, zavesený na stene, alebo v otvorenom priestore ako rozdeľovač miestností: v mojom byte nájdete rôzne priestory pre police a regály.

Čo je dôležité: na vzhľade záleží. Nielen regály ale aj ich obsah musia pôsobiť atraktívne. Musíte byť však opatrní, aby boli regály správne kombinované. Jeden vedľa druhého robia miestnosť príliš plnú. S nedostatočne rozdelenými úložnými priestormi nám zase vzniká chaos. Všetko musí byť na svojom mieste!

Dobre zavesené

Nástenné police majú tú výhodu, že nimi môžeme vyplniť a využiť ktorékoľvek prázdne miesto na stene. Sú obzvlášť vhodné na umiestnenie kníh a osobných alebo dekoračných predmetov. Mimochodom, police nie sú ani náročné na údržbu, dajú sa ľahko čistiť navlhčenou handričkou.

Prakticky uložené

Čo sa týka šatne alebo predsiene, tam najlepšie vynikne kombinácia otvorených a zatvorených priečinkov. Zatvorené police považujem za zvlášť praktické, pretože na ne môžeme uložiť veci, ktoré nie sú nevyhnutne určené pre oči návštev. Navyše, police a regály, ktoré sú aspoň čiastočne zatvorené, pôsobia vždy čistým dojmom. V obývacej izbe, naopak, viac vyniknú otvorené priečinky, pokiaľ ich zaplníme prakticky ale aj štýlovo.

Šikovne rozdelené

Môj rozdeľovač izieb – som veľmi hrdý na môj regál Aron, pretože je skutočne všestranný. Mám v ňom uloženú väčšinu mojich kníh. Ale aj menšie predmety na ňom nájdu svoje miesto. Ja som ich uskladnil do škatúľ, presnejšie do regálových košíkov Bea a Anna. Oba poskytujú regálu určitú štruktúru a príjemný naturálny vzhľad. Regálovými košmi môžeme regál vyplniť úplne celý, alebo necháme niektoré police voľné, s dekoráciami, aby sme zanechali otvorenosť políc.

Mohlo by vás tiež zaujímať