... divoký štýl

Safari trend

13.10.2017 | 

Urobte si príbytok pohodlnejší!

Leto už dávno skončilo a nastala jeseň. Čas trávime viac v teplých domovoch, a preto si ich ešte viac zútulňujeme. Spomeňme si na Miin výlet na safari. Divoké zvieratá, stepi, horúce večery a veľa slnka. Pokiaľ chceme uniknúť sychravej sivej sezóne, je čas zariadiť si príbytok v štýle safari.

Pravidlá divočiny

Vonku bude za pár dní už poriadna zima a sychravo, ale vnútri sa môžete cítiť so správym vybavením a dekoráciami ako v luxusnom africkom príbytku. Tí ktorí chcú využiť tento trend bývania, môžu využiť zvieracie motívy na textíliách alebo dekoráciách. Koberce s leopardím alebo zebrím motívom sa priam vynímajú pri pohovkách či kreslách hnedej zemitej farby. V mene dobrého vkusu by sa to však nemalo preháňať. Zvyšok vybavenia by sa preto mal niesť v jednoduchom duchu. Tmavé drevo a jemné farby zeme vytvárajú ideálny kontrast so zvieracími tkaninami. Tento trend je možné integrovať do všetkých stávajúcich moderných zariadení.

Módna divokosť

Mimochodom, safari trend sa tiež vrátil, aj čo sa módy týka. V jarných a letných kolekciách v roku 2018 sa mnoho návrhárov spolieha na živočíšne potlače a elegantné farby zeme. Tento trend nie je ťažké preniesť do našich šatníkov, ale aj príbytkov. V Möbelixe si tiež môžete vybrať z pár dizajnových kúskov africkej divokosti, ktoré prispejú k úspešnému vytvorení safari atmosféry.

Mohlo by vás tiež zaujímať