Vianočný trend v bielej a striebornej farbe

Season of White

26.11.2018 | 

Studený vietor a dlhé noci

Na stromoch už ostali len posledné zvyšky listov, dni sú krátke a čas vianočný tiež nie je ďaleko. Z truhlíc a skríň vytiahneme teplé prikrývky a deky, vo vzduchu je prítomná vôňa škorice, klinčekov a kardamónu. Nastal čas premeniť svoj domov na príjemne teplú zimnú jaskyňu.

Rustikálny štýl sa stretáva s minimalizmom

V tejto chladnej sezóne váš príbytok pripomína zimnú krajinu. Všetko sa zdá byť mäkučké ako vata, a len čo vyjdú prvé slnečné lúče, všetko svieti a prechádza rôznymi tieňovými a svetelnými variáciami. Interiér je zladený prevažne vo farbách striebra, bielej a sivej. Dovolených je aj niekoľko akcentov z tmavého dreva a zelene, napríklad vetvičky jedle alebo borovice.

Plyšové zimné večery

Na vyváženie očarujúceho a minimalistického štýlu je potreba miestnosť vybaviť nadýchanými prikrývkami a vankúšmi vo všetkých možných tvaroch a veľkostiach. Kamkoľvek sa pozeráte, všade vás obklopujú zamatové a plyšové materiály, ako aj umelé kožušinky alebo pravé ovčie deky a kožušiny. Hojdacia stolička alebo pohodlné čalúnené kreslo pred krbom, niekoľko lampášov, svetiel, a dokonalé vianočné prostredie je vytvorené! Jediná vec, ktorú teraz potrebujete je horúci punč a obľúbené vianočné koláčiky podávané na dekoračných tanieroch v tvaroch hviezd.

Krásne prestretý stôl

Sviatočný stôl je štýlovo zdobený striebornými sviečkami, decentnými ozdobnými predmetmi, ako sú rôzne dekoračné hviezdičky alebo malé figúrky jeleňov. Nad stolom sa vyníma jedno alebo viac závesných rozprávkových svetiel, pre navodenie atmosféry môžeme zapáliť ďalšie sviečky. Veľký vianočný stromček je zdobený nespočetnými žiarivými vianočnými guľami a inými ozdobami. Zahalený do jemných svetielok vytvára príjemnú atmosféru, ktorá zabezpečuje pohodu pre rodinu počas celého vianočného obdobia.

Mohlo by vás tiež zaujímať