A teraz niečo pre dievčatá!

Shopping queen

01.02.2018 | 

Dámy milujú nakupovanie, to je nepopierateľné. Či už ide o oblečenie, topánky, šperky, rôzne malé dekorácie, alebo čokoľvek, čo proste padne do oka, všetko skončí v nákupnej taške. Ale ako má takzvaná nákupná kráľovná zariadený byt?

Hravosť a jasnosť

Je to síce trochu klišé, ale ružová farba je jednoducho ženská záležitosť, charakteristická pre princezny. Jemná ružová v kombinácii s bielou, sivou a svetlomodrou alebo tyrkysovovu je ideálnym spojením farieb pre dievčatá. Ak to však nechceme preháňať, nemôžeme tento štýl veľmi zaťažovať sýtymi farbami. Zariadenie by malo byť udržiavané skôr v modernom a jednoduchom štýle, aby bola zaistená jasná línia, prehľad a poriadok. Pre tých, ktorí sú viac hraví, veselí a tvoriví si môžu dovoliť extravagantnejšie kúsky, ako napr. obliečky s jednorožcami alebo vankúš v tvare donutu.

Trochu extravagancie tiež nezaškodí, a preto sa k tomuto štýlu hodí aj zopár trblietavých doplnkov s glittrami. Aby ste udržali nohy v teple a útulnosti, je potreba jeden pár papúč. Nie však hocijakých, ale veselých až šialených papúč s jednorožcami!

štýlovosť

Kráľovná nákupov kráča vždy s novými trendami a preto pri ďalšej ceste skrz obchody nesmie vynechať vhodnú nákupnú tašku. Ako skvelý pútač zapôsobí aj jemný baldachýn nad posteľou alebo oddychovým kútikom. Na odloženie šperkov a bižutérie je potreba pekné filigránové šperkovnice alebo modernejšie štýlové boxy pastelových farieb s dúhou a jednorožcami. V príbytku musí byť všetko krásne navzájom prepojené, preto nesmieme zabudnúť na štýlové záclony, ušľachtilé vázy a akékoľvek iné vhodné ozdobné predmety. A na záver zakončíme celkový dojem jednoduchými módnymi obrazmi a kobercom s vysokými vláknami. Tak, ako sa vám páči štýl „Shopping Queen“?

Mohlo by vás tiež zaujímať