...Prinesie eleganciu do vašich príbytkov!

Silver style

03.02.2017 | 

Strieborná bola v poslednej dobe v bytovej móde väčšinou zanedbávaná. Jej hlavnými konkurentmi boli zlato a meď. Teraz sa však strieborný kov vracia späť a je viac očarujúci a úžasnejší ako kedykoľvek predtým.

Extravagantný a cool

Striebro je často popisované ako chladné, vzdialené a sterilné. Ale má tiež modernú a okúzlujúcu stránku, ktorá vyzerá dobre najmä vo forme nábytkových doplnkov a nábytku. Jeho nekovový brat – sivá je tak isto na výslní a je obľúbeným farebným prvkom bloggerov. Veľký podiel sivej je často videný ako aj v móde obliekania, tak aj v móde bývania. Je kombinovateľná so všetkými farbami, vyzerá štýlovo a moderne zároveň. Strieborná však sivú vyzdvihuje do úplne inej sféry a dodáva jej nádych extravagancie. Žiadne stopy nudných šedých myší!

Silver-Style02

Keď sa science-fiction stretne s diskoguľou

Striebro pripomína svety v iných galaxiách, kozmické lode a skafandre, ale aj diskogule z dlhých tanečných nocí. Strieborná je takpovediac divokejšou sestrou sivej a nemôže chýbať v žiadnom príbytku. Kto chce začať so Silver style decentnejšie, vyberie si niečo málo zo strieborných bytových doplnkov, ako sú vázy, svietniky, lampy a čalúnenie.

silver

Striebro je tiež skvelé v kombinácii s ružovým zlatom a meďou. V tomto prípade je všetko dovolené! Skutočné pútače sú strieborné závesné lampy, či stojace lampy v retro vzhľade. „Menej je viac“ v tomto prípade neplatí. Striebro je ideálny kov pre tých, ktorí milujú minimalistický vzhľad a pre ktorých je zlato už príliž ošúchané.

Vyskúšajte to!

 

 

 

Mohlo by vás tiež zaujímať