Nádych dovolenky u vás doma!

Tropical Island

01.06.2018 | 

Relaxačný raj vo vlastnom dome

Leto  sa blíži a už sa nemôžeme dočkať, až sa náš príbytok premení na pestrú letnú oázu. Vo veselom farebnom prostredí si vždy lepšie vychutnáme odpočinok po náročnom dni v práci alebo nezabudnuteľné víkendové párty. S vhodným príslušenstvom je možné vytvoriť dokonalé prostredie, ktoré najlepšie vystihuje tohtoročnú letnú sezónu!

Perfektné posedenie

Najdôležitejším prvkom v našej novej grill a chill zóne je útulná moderná záhradná súprava! Aby sedenie bolo naozaj pohodlné, vybavíte si ju niekoľkými mäkkými sedacími poduškami v modrých tónoch spestrenými niekoľkými farebnými dekoračnými vankúšmi. Super trendovú a mladistvú atmosféru vytvára záhradný barový stôl s vysokými stoličkami v ratanovom vzhľade, viď napr. barová záhradná sada Oslo. Teplé letné večery s priateľmi a rodinou môžu byť tak útulné! Pre všetkých, ktorí chcú v záhrade vypnúť a relaxovať, odporúčame hojdaciu sieť v sviežych letných farbách.

Oddych a pohoda s priateľmi

Typické pre leto je aj grilovanie, ktoré sa ale niekedy môže zmeniť na hektickú záležitosť, ba dokonca aj nudu. Preto je potreba zapojiť aj hostí. Jediné čo potrebujete, je zdroj ohňa, nejaké drevo, drevené paličky a marshmallows na opekanie. Ľudia sedia v kruhu, oživia spomienky z detstva a hneď je takto strávený čas príjemnejší. Hostiteľ, ktorý sa chce trochu predviesť určite upúta štýlovým a praktickým chladiacim boxom na nápoje so vstavaným otvarákom na nápoje.

Kráľovské zavŕšenie

Na dotvorenie celkového dojmu sú vhodné dekoratívne predmety, akými sú neobvyklé stolné lampy a lucerny v tvaroch kaktusu 🌵 alebo ananásu 🍍. Pestrofarebné poháre a taniere vnášajú ešte viac veselej nálady, k tomu pridáme nejaké rastliny, dekoračního vtáka či iné veselé doplnky. Nevyhnutnosť tejto sezóny je praktický dávkovač na nápoje a farebné nafukovacie matrace s motívmi ovocia 🍉 a zvierat k bazénu. A náš osobný tropický raj je na svete!

Mohlo by vás tiež zaujímať