O nás

Blog Möbelix slúži ako zdroj informácií a inšpirácií ohľadom trendov v oblasti bývania. Predstavujeme tu možnosti moderného zariadenia domova, tipy ohľadom farieb a farebných kombinácií a nápady pre skrášlenie vášho domova. Spoločne uvaríme chutné jedlá podľa zaujímavých receptov a dáme vám niekoľko tipov, trikov a fígľov, ako si môžete vylepšiť váš domov v niekoľkých jednoduchých krokoch.
Nie vždy robíme všetko tak, ako je bežné. Naša snaha je známe veci raz urobiť trochu inak, zapojiť fantáziu a kreativitu. To otvára nové možnosti a snáď aj veľa inšpirácií pre vás.
Ideme na to!

Naši bloggeri

dsc0025_ok_small-150x150_neu

Juraj, 33,
interiérový dizajnér

Mať vždy otvorené oči pre nové trendy – je jedno či sa jedná o bývanie, hudbu alebo módu. To je moje životné motto a tak idem svetom. Stále hľadám veci nové, iné, zaujímavé!
Nechajte sa inšpirovať!

Pozrieť Jurajovo príspevky

Ivona, 32,
správca obsahu

Ivona nie je len zanietený kutil, ale navyše miluje, keď môže zo starého vytvoriť niečo nové. A k tomu rada využije nielen svoj počítač, ale aj šijací stroj, pájku alebo kuchynského robota. Tipy a triky sú jej doménou.

Pozrieť si Ivonine príspevky

Mia, 224
Ghost writer

Mia je už 224 rokov starý duch domu, ktorý sa zabýval nielen v Möbelixe, ale aj v domácnostiach po celom svete. Baví sa tým, že dáva ľuďom rady a inšpirácie ohľadom bývania. Má s čím porovnávať! Veď sama videla staré trendy a môže ich tak porovnať s tými súčasnými.

Pozrieť Miine príspevky

Máte na nás otázky? Napište nám na:
shop@moebelix.sk

Tešíme se na Vaše správy!