... moderný a industriálny štýl

URBAN LIVING

23.10.2017 | 

Život vo veľkých mestách ponúka veľa výhod a možností, ale na druhú stranu môže byť aj stresujúci a hektický. To je dôvod, prečo je nevyhnutné si v meste vytvoriť čo najlepšie pohodlné útočisko. Štýl Urban living si zaručene obľúbia najmä páni. Poďme sa spolu naladiť do mestského štýlu bývania!

Moderná elegancia

Štýl nábytku Urban living predstavuje moderný industriálny vzhľad. Je dôležité opustiť každodenný stres a chaos mesta, vrátiť sa domov do príbytku, ktorý prináša relax, rovnováhu, stabilitu a jasnosť. Centrálnym prvkom je industriálny nábytok, ktorý so svojou priamočiarosťou vytvára tiché a príjemné prostredie. Samotný pohľad na túto eleganciu poskytuje človeku oddych pre oči, no aj zotavenie pre dušu po náročnom dni. Vintage vzhľad je vítanou zmenou pre moderný život v meste, vidiecky štýl je ale tiež vhodný ku kombinovaniu s týmto mestským štýlom.

Zjednotenie jasnosti a prirodzenosti

Tento trend je zameraný na kovové materiály, sklo a drevo. Na jednej strane z nich vyžaruje ich štruktúra, jasnosť a priamočiarosť, na druhej strane prirodzenosť. Spoločne tvoria protipól moderného digitalizovaného sveta. Kľúčom k úspechu sú farby, pretože vďaka nim pôsobí byt čistý a uprataný. Obzvlášť vhodnými farbami sú čierna, biela, sivá, modrá a trendy džínsová.

Všetko s mierou

Dekoratívne objekty nám v miestnosti vytvoria špecifickú charizmu tohto štýlu. Nástenka, luxusná lampa, obraz či hodiny dokonalo zapadnú do moderného konceptu štýlu Urban Living. Nepreháňajme to však, aj tu platí, že menej je niekedy viac. Za žiadnych okolností by sme nemali ignorovať ani našich zelených darcov života, a ani v mestskom živote nesmie chýbať príroda. Preto si môžete vylepšiť interiér rastlinami a dosiahnuť tak ešte väčšej prirodzenosti.

Nalaďte sa do mestského štýlu bývania Urban Living! Inšpirovať sa môžete aj na Facebooku v našom obchode 😉

Mohlo by vás tiež zaujímať