Duch domu, kto to je?

Volám sa Mia, teší ma

04.10.2016 | 

Ahoj, to som ja, Mia. 😉 Som rada, že ste tu práve teraz. Ja som tu v rovnakom čase a tak vám prezradím niečo o sebe.

Duchom 👻 som sa stala v najlepších rokoch môjho ľudského života, keď som mala 27. Akosi som zabudla, ako presne sa to stalo. Možno som sa stala obeťou svojej vlastnej nešikovnosti, či zvedavosti. Pravdou je, že kvôli mottu „Žiadny risk, žiadna zábava“ som v živote často riskovala svoju hlavu alebo končatiny.

V tej dobe som pracovala ako služobná na jednom panskom sídle. Tam som sa starala nielen o upratovanie a utieranie prachu, ale tiež som veľmi rada premiestňovala a prestavovala nábytok – nie vždy k radosti môjho pána.

Táto vášeň vo mne pretrvala dodnes a ako duch mám ešte viac možností, pretože sa môžem vyblázniť v nekonečnom množstve rozličných domácností!

Chcete prezradiť, čo je najlepšie na tom, byť duchom? Hoci vy ma nemôžete vidieť, ja vás áno, haha. Avšak nezabudnite, keď čas od času straším, môžete vo vašom príbytku vidieť podivné, vznášajúce sa objekty. Niekedy to vedie k poľakaniu a mne potom z toho kriku ešte veľmi dlho hučí v ušiach.

Naozaj sa ma nikto nemusí báť. Áno, som duch a niekedy dokonca aj trochu nezbedný, ale nebojte, nie som zlá. Jedného dňa by som mala prísť na návštevu aj k vám do vášho domova. Chcem vám jednoducho pomôcť vyťažiť z neho len to najlepšie. V nudnom príbytku totiž strašenie nieje vôbec žiadna zábava.

Čo Vám chcem ukázať v mojom blogu, sú najnovšie trendy a nápady pre bývanie spojené s mojimi viac než 200-ročnými skúsenosťami. A mimochodom, straším aj na Facebooku, takže majte oči otvorené!

Navždy ostanem živá,

vaša MIA

Mohlo by vás tiež zaujímať