Zelená, zelenšia,...

Volanie divočiny

04.08.2017 | 

Roaaaar! Bez ohľadu na to, kde sa práve pohybujem a kam lietam, všade okolo vidím výrazné vplyvy džungle. Je to hit tohto leta a mne osobne sa páči, pretože je to divoký, pestrý a navyše, všadem kde je zelená, tam to vo mne evokuje život a nádej. To, že nie som medzi živými ešte neznamená, že nežijem! 🙂

Viac inšpirácií na Facebooku

Urban jungle trend

Kto chce mať domov ako z rozprávky alebo priamo ako z Knihy džunglí? „Urban jungle“ je trend, v ktorom prevažuje energická zelená s osviežujúcimi rastlinami, exotickými dekoráciami alebo malými zelenými akcentami. Džungľa nie je len trend mesta. Či už v študenstskom byte či dome, tento divoký trend je možné preniesť všade!

Džungľové  cítenie v domácnosti

Od skutočnej džungle až po minimalizmus, v domácej džungli je všetko povolené.Pre tých, ktorí nechcú preháňať, stačí pár rastlín exotického vzhľadu. Kto nemá rád živú zeleň v príbytku, použije výtlačky vo forme tapiet, vankúšov, obliečok či iných doplnkov, akými sú napríklad naše kamenné kaktusy. Návod v blogu od Ivony tu. Jednoduché na výrobu aj údržbu. V kombinácii s ďalšími prírodnými materiálmi je to naozaj príjemné, a mimochodom, zelená v nás vyvoláva aj svieže pocity jari a to nikdy nie je na škodu, že áno?

Vaša Mia

Mohlo by vás tiež zaujímať